5 טיפים לשדרוג וחידוש חדר האמבטיה

שיפוץ וחידוש חדר האמבטיה מהווה חלום רחוק עבור אנשים רבים. בין אם מחוסר פנאי, תקציב או זמן, אנחנו נמנעים משיפור חדר האמבט שלו השפעה ניכרת על איכות החיים בבית.

במידה וחיפשתם דרכים מהירות וקלות לשיפור חדר האמבט, המאמר הבא הוא בשבילכם! קיבצנו עבורכם כמה טיפים שימושיים שיסייעו לכם ליצור שינוי מהותי בחדר האמבט ללא השקעת זמן או כסף רב.

 

בלי לבזבז הרבה וללא מאמץ

שדרוג חדר האמבט יכול להתבצע בקלות על ידי החלפת כמה אביזרים קטנים אך משמעותיים. אנחנו ממליצים בעיקר על החלפת ברז, כיור, הוספת מדפים וכדומה, משום שאלה נוטים להופיע במרכז החדר ולכן קיימת להם גם משמעות עיצובית רבה.

את הברז או הכיור ניתן להחליף בקלות יחסית ובנוסף, זאת הזדמנות מצוינת לשפר את רמת החיים ולפנק את עצמכם בפריט חדשני, כגון ברז אלקטרוני או כיור בעיצוב מעניין.

 קודם כל הנוחות שלכם!

אם אתם טיפוסים פרקטיים יותר, נציע לכם להוסיף אביזרים או כלים שישפרו את נוחות השהות בחדר, כגון סלסלות לאמבט או מחמם מגבות. תתפלאו כמה שינויים קטנים כאלה יכולים לשפר את רמת הנוחות שלכם בחדר האמבט.

 

אפשר גם בלי לשנות, רק להוסיף

במידה ואתם לא רוצים להחליף כלים ואביזרים, בייחוד כאשר יש לכם חדר אמבטיה גדול יחסית, ניתן בהחלט להוסיף אליו אביזרים דקורטיביים ושימושיים, כגון מתלה מגבות מעוצב עם מראה, או מכלי אחסון שונים. הוספה של פריטים כאלה יכולה לשדרג מראה קיים, להוסיף נופך עיצובי לחללים ריקים או לשבור את המראה החד גוני שנוטה להתקיים בחדרי אמבט.

 

להפוך כל אמבטיה לחוויה מפנקת

בטח שמתם לב כי בבתי מלון, בצימרים או בכל סוג אחר של חדרי נופש קיים דגש רב על האמבט ולא בכדי. הרי אין אדם שלא נהנה מאמבט ארוך ומפנק ומזרמי מים המותאמים להעדפותיו. לכן, כדי לשפר דווקא את החוויה באמבט עצמו, תוכלו להוסיף ראש מקלחת חדש ורחב ובהתאם להתקן מערכת תלייה או זרוע מתאימה.

 

הוספת ראש מקלחת

ולסיום, אל תתביישו להשקיע בפרטים הקטנים באמת


חיי היומיום שלנו מורכבים בסך הכל מאסופה של רגעים קטנים ורגילים, החל מצחצוח השיניים בבוקר ועד האמבט בערב. לכן, אל תפקפקו בחשיבות מחזיק מברשת השיניים, מדף המגבות או מיכל הסבון. נכון, הוספת אביזרים כאלה לא תשנה דרסטית את עיצוב וחידוש חדר האמבטיה, אך בהחלט תשפר את אותם רגעים קטנים וחיי השגרה במובן הטוב.

לסיכום, השתדלנו לתת לכם טיפים שימושיים ככל הניתן ,שמצד אחד יסייעו לכם בשיפור העיצוב, הנוחות ורמת החיים בכל הנוגע לחדר האמבט, ומצד שני לא ידרשו מכם לבצע שום שינוי מאסיבי או יקר. זכרו כי עם השקעת מחשבה ובחירה נכונה של מוצרים, תוכלו לקבל חדר מעוצב, נוח ומותאם לאורח חייכם. שיהיה בהצלחה!

דלג לתוכן העמוד