קונים ברז חדש? כל מה שחשוב לדעת

כל חדר אמבט זקוק לברזים, אבל מי מאתנו באמת יודע איזה ברז הוא טוב ואיכותי? למרות כי מדובר במוצר חיוני מאוד, עבור מרביתנו, כל האריזות נראות אותו דבר. ובכן, בשביל זה אנחנו כאן, ריכזנו עבורכם את הטיפים החשובים לבחירת הברזים לבית.

הכל מתחיל בשם!

קודם כל, ברזים רוכשים מחברה גדולה ומוכרת, אשר צברה מוניטין של מהימנות ואיכות. בדרך כלל, בחנויות הללו, ישנו מגוון רחב של ברזים מסוגים שונים ועל כן תוכלו לבחור בקלות ברז שיתאים לכם, על פי התקציב שלכם והסגנון העיצובי. אל תתפתו לרכוש ברזים מספקים לא מוכרים בחו"ל, אמנם אולי תחסכו כסף בטווח המיידי, אך סביר להניח שתמצאו את עצמכם תוך זמן קצר עם ברז דולף או מתפרק ועל זה נאמר, "זול עולה ביוקר". עדיף להשקיע קצת יותר בברז של חברה מקצועית אשר תספק לכם אחריות על הברז למספר שנים ושירות תיקונים.

 

ברז חדש

אל תשכחו את חלקי החילוף

התלהבתם מליין מסוים של ברזים במחיר אטרקטיבי? נהדר! אך לפני הרכישה, וודאו כי אין קושי למצוא חלקי חילוף לברז וכן כי אין מדובר בהוצאה כספית יקרה.

כל ברז, איכותי ככל שיהיה, יכול להתקלקל ואם אין מדובר בדגם טוב ופופולארי, הרי שבעוד 5 או 10 שנים תוכלו למצוא את עצמכם בחיפוש קדחתני אחר חלקי חילוף של ברזי חדר האמבט. על כן, בעת בחירת הברזים לבית, שימו לב גם לפרמטר הזה, הוא חשוב ביותר ויכול לחסוך לכם הרבה טרחה וכסף.

 

ברזים למטבח ולמקלחת

על ידיות כבר דיברנו?

פרמטר נוסף וחשוב לרכישת ברז איכותי הוא כמובן הידיות. כדי שהברז יהיה לא רק יפה ואסתטי, אלא גם פרקטי ושימושי, הידיות חייבות להיות נוחות ומתאימות לנו. כיצד תדעו? בעודכם בחנות, פתחו וסגרו את הברז מספר פעמים וודאו כי הידיות טובות בגודלן ונוחות לכם. שימו לב כי הן אינן קטנות מדי או מגושמות לאחיזה, כי ניתן לסובב את הברז לכיוונים שונים בקלות, לשלוט בעוצמת הזרם של המים וכיו"ב. יש לכם ילדים? וודאו כי הידיות מתאימות גם לידיהן הקטנות ושהברז ארוך מספיק כדי להגיע אל הידיים שלהם בכדי שיוכלו להיות עצמאיים לחלוטין בכניסתם אל חדר האמבט.

 

מה עוד חשוב לחפש?

כאשר אתם מביטים במגוון החברות הקיימות בשוק, חשוב לחפש כמה שיותר מידע על החברה. נסו לבדוק את ותק החברה, כמה שנים היא קיימת בשוק, מתי והיכן התחילה את דרכה ועוד. בנוסף, בדקו מה התקנים שמחזיקה החברה. התקנים הישראלים לרוב מותאמים לעמוד בתקנים אירופאים מחמירים וחולשים על איכות בניית הברז ובטיחותו הפיזית והתברואתית.

 

רוצים בכל זאת הבטחה לאיכות?

הכירו את חותמת האיכות שלנו – Plasson Quality! עולם הברזים הוא העולם שלנו ואנו מכירים היטב את תחושות הבלבול וחוסר היכולת להחליט בהן נתקל הקונה.

אנו גם יודעים שאריזה יפה זה לא מספיק כדי להשביע את רצונו. מסיבה זו פיתחנו את חותמת האיכות שלנו שמבטיחה כי המוצר שאתם עומדים לקנות הוא מוצר מעוצב ואיכותי שעבר בקרת איכות קפדנית על ידי המומחים שלנו ומגיע אליכם במצב הטוב ביותר. חותמת האיכות, המוטבעת על כל אריזה שלנו, תסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי הברז הבא שתרכשו. בהצלחה!

 

דלג לתוכן העמוד