הפנינה של המטבח - מתי כדאי להחליף את הברז?

כל מי שעמד פעם במטבח עם אדם אחר, בין אם זה בן משפחה או חבר, לבטח קלט כבר מהרגע הראשון שאנשים שונים עובדים בצורה אחרת. אחד יחתוך את הירקות לעיגולים ואחד לרצועות, אחד עובד לאט ובקפדנות, אחד במהירות ובאגרסיביות.

רוב הסיכויים שלשני הצדדים יצא אוכל טעים, אבל בטוח שצד אחד, לרוב צד שנמצא במטבח שאינו שלו, יתקשה יותר בתהליך העבודה. אנחנו רגילים למטבח שלנו, לדרך בה סידרנו את הכוסות על המדף, לדרך בה הנחנו את התבלינים בארון וגם לדרך בה אנו רוחצים כלים.

מחליפים ברז מטבח בשביל נוחות ואסתטיות כאחד!

הברז במטבח הוא אחד מנקודות המוקד הגדולות ביותר; אנו עומדים ארוכות ליד הכיור, חותכים ירקות, מנקים דגים או עוף, מקלפים תפוח או רוחצים את הכלים, ולכן הברז והכיור צריכים להתאים בדיוק לנו ולצרכים שלנו. כשאין כך הדבר, בבתים של אחרים, או אפילו בבית שלנו, אנחנו נהנים פחות משגרת הבישול שלנו.

אז מה אפשר לעשות? החלפת ברזים (במטבח או באמבטיה) לאלו שמתאימים לנו זה פתרון אידיאלי; ניתן לבצע אותו בקלות והעלות נתונה לשיקולנו ולתקציב שלנו.

אבל איזה ברז כדאי לנו לקנות למטבח שלנו?

מתי הכי נכון לבצע החלפת ברז למטבח שלנו?

ברז מטבח

הבחירה הפרקטית היא לעיתים הנכונה ביותר


הדרך הראשונה לבחור ברז היא כמובן לבחור בחירה פרקטית שמתאימה למטבח שלכם. מה אורך הברז? באיזה צבע הוא יהיה? האם אתם זקוקים לפיה נשלפת? האם אתם רוצים ברז ארוך וגבוה? מדדו את הברז הנוכחי, אתרו את נקודות החולשה שלו וכך תוכלו להחליט איך לקבל בחירה נוחה ופרקטית יותר למטבח שלכם.

 

הבחירה העיצובית שלכם היא גם בחירה בנוחות

סיבה נוספת להחליף ברז היא כמובן בכדי שיתאים לעיצובו של המטבח, בין אם הנוכחי, או בין אם אתם מתכננים שיפוץ בקרוב.

היצע הברזים הוא נרחב ותוכלו לבחור ברז ארוך ומעוגל, ברז בעל קווים זוויתיים ומודרניים, ואפילו תוכלו לבחור ברז שמשלב עם צבע הכסף הקלאסי גם צבעים נוספים כדי להחיות את המטבח ולהוסיף עניין לנקודה כל כך מרכזית בו.

 

הבחירה המתקדמת ביותר בשבילכם!

הטכנולוגיה לא פסחה גם על המטבח ולצד התקדמויות טכנולוגיות מרשימות בתחום מכשירי החשמל, אנו רואים גם התקדמויות טכנולוגיות בשאר אביזרי המטבח, כמו גם בברזים. לשדרוג המטבח שלכם תוכלו לבחור בברז אלקטרוני, אשר אינו זקוק למגע ידיים כדי להפעיל או להפסיק את זרם המים.

מעבר לכך שמדובר בהתקדמות מרשימה וחדשנית, מדובר גם בפתרון פרקטי מאד ששומר על ניקיונו של הברז לאורך זמן. אין צורך ללכלך את הברז כאשר הידיים שלכם מלאות בתבלינים או אפילו בסבון, כל שאתם צריכים זה להעביר יד מתחת לברז והוא מתחיל לפעול עם מים בטמפרטורה נוחה ובאותה פעולה קלילה הוא גם מפסיק!

דלג לתוכן העמוד