מהפכה במטבח בצעד אחד פשוט (ובחירת ברז מטבח מומלץ)

עולם חדרי האמבט הולך ומתפתח ועימו מתפתחים טרנדיים וגאדג'טים שונים, אבל הכוכב האמיתי והמרכז של החדר הזה היה, ותמיד יישאר - הברז.

בעזרת שילובים נכונים בין פרקטיות, סגנון וטכנולוגיה, אנו מגלים ברזים שהופכים מפריט פרקטי בלבד לאלמנט עיצובי של ממש, כזה שאתם חייבים אצלכם במטבח. אז מה חדש בעולם הברזים ואילו ברזים הולכים להפוך לכם את המטבח?

ברזים: על מה כל הרעש?

במידה ואתם חדשים בעולם עיצוב המטבח או האמבטיה, הבידה וכו׳ או שעברתם לדירה חדשה והתחלתם לחפש דרכים לשפר אותה, ייתכן שאתם לא מבינים על מה כל הרעש סביב נושא הברזים.

לכאורה, מדובר באלמנט פונקציונאלי הקיים בכל מטבח, חדר אמבט או שירותים ונועד לסייע לנו במטלות פשוטות יחסית, כגון שטיפת כלים או ידיים.

עם זאת, נראה כי בשנים האחרונות תשומת הלב לפרטים "חסרי החשיבות" בחדר האמבט או המטבח גדלה, ככל הנראה מתוך ההכרה במשמעות הפתגם הידוע – אלו הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל.

אז מה תורם הברז בפועל בפן העיצובי? הברז הוא אביזר משלים מצוין לסגנונות עיצוביים במטבח או בחדר האמבט. כך למשל, ברז בסגנון עתיק יתאים יותר לעיצוב מטבח כפרי וברז חדשני בעיצוב נקי יותר יתאים למטבחים מודרניים, מטבחים לבנים ועוד. הברז הוא האלמנט שיכול לקחת תמונה המורכבת מחלקים שונים וליצור ממנה הרמוניה עיצובית, המשדרגת משמעותית את החלל.

ברז למטבח

חדשנות שזורמת בקלות

אחרי שהבנו את החשיבות הרבה שיש לברזים עבור העיצוב ומראה החלל, הגיע הזמן לדבר קצת על איך הם מסייעים בפרקטיקה. אחד המאפיינים המובהקים ביותר הוא כמובן ההבדל בין סוגי הברזים השונים, כאשר ברז למטבח נראה ומתפקד שונה מאשר ברז לאמבטיה.

ברז למטבח לרוב יהיה עגול וגבוה יותר ולעיתים אפילו דק יותר מאשר ברז לאמבט.

הסיבה לכך הנה כמובן הצרכים המעט שונים שיש לברזים (כאמור, שטיפת ידיים לעומת שטיפת כלים וכד'). בהתאם לכך, חשוב לזכור לבחור את הברז הנכון לחלל, בעצתו וסיועו של איש מקצוע שידע הן להמליץ על סוג נכון והן על דגם ספציפי שיתאים לכיור ולעיצוב.

 

לוקחים את הפרקטיקה לשלב הבא!

המאפיין הנוסף, לא פחות חשוב, הינו שילוב טכנולוגיה בפיתוח הברזים החדשים. שילוב הטכנולוגיה בעולם עיצוב הברזים מאפשר נוחות מרבית למשתמשים, ללא צורך בהתפשרות על מראה או התאמה למטבח. כך, ניתן לקחת לדוגמא את ברז ה-iflow המאפשר הפעלה ללא מגע, לשם שמירה מיטבית על היגיינה, נוחות ואף חיסכון במים.

ברז זה מתאפיין גם בהתקנה נוחה, מהירה ופשוטה, וגם במספר מאפיינים חדשניים ומפתיעים כגון כיבוי אוטומטי של הזרם לאחר 3 דקות, אם במקרה שכחתם לסגור אותו לבד, ידית הפעלה נוחה, רק כדי שלפונקציית המגע תהיה תוספת ידנית, שני מצבי זרימה נוחים (כולל מזלף נשלף), ואפילו חסכם, כדי להבטיח שגם אתם תשתתפו במאמץ להציל את ישראל מהתייבשות!

 

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

בכל שלב בעיצוב הבית, או בחיים בכלל, אנחנו נתקלים במקרים בהם אנו נאלצים לבחור בין פונקציונליות למראה. בזכות ברז iflow בפרט והמגוון העצום הקיים בעולם הברזים בכלל, כמו גם ההתעוררות המרגשת בעולם העיצוב והחדשנות באביזרים וכלי סניטריה, היום כבר אין צורך לבחור!

דלג לתוכן העמוד