עולם חדש של עיצוב הבית - העתיד כבר כאן

בין אם אתם חובבי גאדג'טים שרק מחפשים את הדבר הבא ובין אם אתם אנשים פרקטים שאוהבים שלכל חפץ יש את השימוש המוגדר והפשוט שלו, הכתבה הזו בשבילכם. בשנים האחרונות אנו רואים איך עולם הגאדג'טים מבצע מעבר וחולש על מגוון תחומים נוספים מעבר לתחום הטכנולוגיה וההייי-טק, תחומים בהם שלט עד כה. עוד ועוד גאדג'טים מיוחדים מתווספים לרכב שלנו, לסלון שלנו ועכשיו גם לחדרי האמבט והמטבח. אז אם גם אתם מחפשים דרך לרענן את הבית שלכם במוצרים שהם גם שימושיים וגם מגניבים, פשוט תמשיכו לקרוא!


אביזרים המזהים תנועה

בתור ילדים כולנו אהבנו להגיע אל שירותים ציבורים רק כדי להניח את ידינו מעל מייבש הידיים ולהידהם כל פעם מחדש איך הוא מזהה את תנועת הידיים מתחתיו ומתחיל לעבוד. כיום, תוכלו לרכוש מגוון רחב של אביזרי אמבט המזהים תנועה, כגון מתקן לסבון או לשמפו שמוציא כמות מדודה של חומר כאשר הוא מזהה את כף ידכם מתחתיו, קופסת ממחטות ששולפת ממחטה באופן חשמלי אחרי שאתם לוקחים אחת וברזים למטבח או לאמבט שיודעים להפעיל או להפסיק את זרם המים, לפי הינף כף ידכם. רק חישבו על איך תראה חוויית שטיפת הכלים שלכם מעכשיו והלאה…

מכניסים קצת כיף וצבע אל האמבט

מי היה מאמין שניתן להתקלח עם הפרצוף של גארפילד, לשטוף את עצמנו עם ראש מקלחת בצורת דארת' ויידר או לתת לילד ליהנות מאמבט עם ראש מקלחת בצורת דמויות מרחוב סומסום? אבל זה קיים, זה לא יקר וזה יכניס קצת צבע לכל חדר אמבט! אם רוצים חדר אמבט צבעוני אפשר גם לשלב מברשות שיניים בצורות, וילון אמבט עם קריקטורות ואפילו מושב אסלה עם מדבקות מצחיקות.

 

ראשי מקלחת וברזים עם מנורות LED

העמידות והאמינות של מנורות LED הפכו אותן לפריט חובה בכל בית ולצורה נוחה לשילוב במגוון מוצרים בהם אפילו לא ידעתם שאתם צריכים אורות. בחדר האמבט נוכל לראות את השימוש במנורות כאלה בראשי מקלחת או ברזים וישנם אפילו כאלה שמצוידים באור צבעוני ומתחלף בשביל שהמקלחת תהיה חגיגה של ממש. אם ממש מתחשק לכם לעשות סט, תוכלו לרכוש מספר אביזרי אמבט עם מנורות LED צבעוניות, ביניהם מחזיק נייר טואלט, מברשת אסלה, מחזיק למברשות שיניים, מראת איפור ועוד.

 

ומה עם החיסכון במים?

אביזר שימושי ומגניב כאחד זה ראש המקלחת שמודד את כמות המים בה אתם משתמשים. כפי שאתם יודעים, ישראל מתייבשת והחיסכון במים משמעותי לכולנו, לכן פתרון המקלחת הזה יכול להיות שימושי לכל בית.

מדובר בלוח בקרה קטן המתחבר אל ראש המקלחת ומספק לכם נתונים, החל מכמות המים אותה צרכתם, כמה זמן אתם כבר במקלחת ואפילו מאפשר לכם לכוון את טמפרטורת המים כדי שתתאים בדיוק לרצונכם!

דלג לתוכן העמוד