פסי הניקוז משתדרגים

בעיות ניקוז בחדר האמבט אינן דבר חדש. אין אדם שלא חווה התחלה של מקלחת רגועה שסופה היה עליה של מפלס המים וקיצור בהול של זמן המקלחת במקרה הטוב, או הצפת כל חדר האמבט במקרה הרע. קופסאות הניקוז של הדור הקודם הינן הגורם לבעיה. השיפועים המיוצרים עבורן לרוב אינם מספקים והן חסרות את הגודל המספק על מנת לקלוט את המים באופן יעיל.

פתרונות לבעיות ניקוז


החדשות הטובות? יש מה לעשות בעניין ולא רק שיש מה לעשות, אלא שהשינוי הפשוט הזה יאפשר לכם מראה חדש לחלוטין של חדר האמבט או המקלחון שלכם ויהפוך את חווית המקלחת שלכם לכזו המרגישה כאילו אתם בספא יוקרתי או מלון. מה עושים? מתקינים פסי ניקוז כמובן.

פסי הניקוז הם פתרון אלגנטי ויפיפה לבעיה המוכרת של קופסאות הניקוז. הם רחבים ומתוכננים כך שיוכלו לקלוט את כל כמות המים באופן שווה, על פני שטח פנים גדול יותר. ניתן לכסות אותם בנירוסטה או באריחים, הם באים במגוון שלם של צורות ועיצובים ותמיד ניתן למצוא את הפס המושלם שיתאים לעיצוב הנוכחי של חדר האמבט וישדרג אותו.

 

פסי ניקוז: הדור הבא

אם כל זה לא היה מספיק, כדאי לדעת שבימים אלו ממש מכניסה חברת פלסאון דגם חדש לחלוטין של פס ניקוז. דגם זה של פס ניקוז מאפשר את כל היתרונות הברורים של פסי הניקוז שקדמו לו ומביא מספר יתרונות ברורים נוספים: הוא עשוי כולו מנירוסטה, מגיע בעלות נמוכה יותר משמעותית והוא קל יותר להתקנה. הפסים החדשים מגיעים גם הם במספר עיצובים ומספר אפשרויות כיסוי על מנת שתוכלו להתאים אותם לחדר האמבט האישי שלכם.

פסי הניקוז מיוצרים במספר גדלים על מנת שיוכלו להתאים למרבית חדרי האמבט והם ניתנים להתקנה מהירה עם כל סוג של ריצוף. יתרונם הגדול הוא בכך שעל מנת להחליף את קופסת הניקוז הנוכחית, אין צורך בהחלפה של מערכת הניקוז כולה. פס הניקוז מתחבר ישירות לקופסת הניקוז ועושה שימוש מושכל יותר בתעלת הניקוז על ידי אופן קליטת המים השווה בכל חלקיו. בכך, משפר פס הניקוז את יכולת קליטת והעברת המים במערכת שלכם באופן ניכר.

 

התקנה

על מנת להתקין את פסי הניקוז מומלץ להיעזר בשירותיו של איש מקצוע. איש המקצוע יוכל לסייע בבחירת הפס הרצוי על פי התקציב, קלות ההתקנה, העיצוב והמקלחון הקיים בחדר האמבט שלכם. בעת ההתקנה תוכלו לבחור ביחד עם איש המקצוע את השיפוע הרצפה הרצוי לכם, כאשר יש לקחת בחשבון שהשיפוע המינימלי הוא 2 מעלות על מנת לאפשר את זרימת המים התקינה אל הפס וממנו החוצה. כשהעבודה תושלם והפס יותקן, תהיו הבעלים הגאים של מקלחון משודרג, בעל מראה מתוחכם ויכולת קליטת מים חזקה. בהצלחה!

דלג לתוכן העמוד