ברזים בחדר האמבט

אמירה מפורסמת טוענת שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים ואין ספק שיש לא מעט אמת באמירה הזו. בשלל תחומים בחיים אנו יכולים לראות כיצד הפרט הקטן, הנגיעה האחרונה, הם אלו שמשנים לחלוטין את מראה התמונה הגדולה. לעיתים, פרט אחד קטן יכול להיות זה שקושר אלפי פרטים אחרים לכדי תמונה אחת הרמונית ונעימה.הפרטים הקטנים בעיצוב הבית

ניתן לראות את ההשפעה הזו במיוחד בתחום העיצוב. אפשר לעצב בית שלם ומרשים, עם שיש איטלקי בייבוא אישי, רהיטי עץ מלא איכותיים שעוצבו במיוחד עבורכם על ידי נגר וגופי תאורה מרשימים שמפיצים אור בכל רחבי הבית. אך עדיין, אם לא תתנו לבית את הנגיעות הקטנות אליהן הוא משווע, כרית הנוי על הספה, חפץ אומנות מרשים תלוי על הקיר, אגרטל עם פרחים על שולחן האוכל, לא תרגישו שיש לכם תמונה שלמה ומלאה, לא תרגישו שאתם באמת בבית.

 

ברזים בעיצוב הבית

מה הופך את חדר האמבט למושלם?

לכל חדר יש את הפרטים הקטנים שלו, שהופכים אותו למושלם. בחדר האמבט אין ספק כי מדובר בברזים לאמבטיה. ברז מרשים, איכותי ויפה יכול לתפוס בשניות את עינו של זה המבקר בחדר האמבט וליצור אצלו בדיוק את הרושם שמבקש בעל הבית או המעצב ליצור; בין אם ביקש ליצור תחושה כפרית ורגועה, מראה וינטג' אופנתי, מראה מודרני בעל קווים נקיים או מראה יוקרתי עם תחושת בוטיק. מלבד היכולת ליצור תחושה או מראה מסוים מאפס, ברזים יכולים גם לשנות לחלוטין מראה של חדר אמבט נוכחי, גם אם יש לו כבר עיצוב מוגדר. כך, לדוגמא, אם יש לכם חדר אמבט המעוצב בסגנון מודרני, תוספת קטנה של ברז מפואר יכולה להקפיץ את המראה ולשדרג אותו בשניות למראה יוקרתי ומרשים יותר.


משפצים בקטנה

דרך נוספת להשתמש בברזים על מנת להכניס חיים לחדר האמבט היא לרענן חדר אמבט בעל מראה מיושן, או להוסיף קצת יוקרה אל חדר אמבט שנשאר ללא שינוי. תוספת של ברז חדש יכולה לחסוך לכם הון תועפות בשיפוץ חדר אמבט, אך עדיין ליצור תחושת רענון וחידוש. אם תרצו להשקיע קצת יותר, תוכלו להחליף גם את הברז וגם את הכיור, או סוף סוף להגשים חלום ולהחליף כיור אחד בשני כיורים, לכל אחד מבני הזוג.

 

ברז בחדר אמבט

 

שומרים על מראה אחיד

חשוב לזכור כי ברז לא מתאים יכול גם מעט להרוס את האפקט שאתם מנסים להשיג. אם יש לכם חדר אמבט בעיצוב כפרי, עם רהיטים לבנים ונגיעות של עץ, כנראה שברז מודרני בעל קווים מדויקים, חזקים וזוויתיים, יהיה בחירה לא נכונה עבורכם. אמנם מדובר בברז יפה ומרשים, אך הוא מאבד את אפקט הרושם והיוקרה כאשר אינו נמצא בסביבה עיצובית מתאימה לו ואינו מדבר באותה שפה עיצובית בה מדבר שאר החדר. הקפידו להתאים את הברז לעיצוב הנוכחי של החלל ותראו איך ברגע כל החלל משתדרג!

דלג לתוכן העמוד