חמישה דברים שכל חדר אמבט צריך

מחקרים שנעשים בשנים האחרונות מצביעים על זמן ממושך יותר ויותר שאנו מבלים בחדר האמבט ובפרט, על העובדה שרבים מאתנו ממתינים לאמבט המפנק שיחכה לנו בסוף יום העבודה המפרך והקר. מתוך הבנה לחשיבות חדר האמבט עבור דיירי הבית וחוסר הזמן שמאפיין את רובנו ומונע מאתנו לבצע שיפוץ כולל, הכנו עבורכם מאמר מרענן במיוחד המכיל כמה מוצרים שישדרגו לכם את חדר האמבט כמעט ללא מאמץ!

 

שדרוג חדר האמבטיה

1. מחמם מגבות לחורף קר

אין כמו מגבת חמה אחרי האמבט. הידיעה שמחכה לנו מגבת מחוממת לאחר הרחצה בחודשי החורף הקרים מקלה על חוסר הרצון לעזוב את המים החמים לטובת הקור שבחוץ. מחמם המגבות יסייע לכם להפוך גם את היציאה מן המים הנעימים לחוויה כל פעם מחדש. מחממי מגבות מוצלחים המשלבים עיצוב אסתטי ונקי לצד איכות, שהופכים למוצר המשדרג כל חדר אמבט, ניתן למצוא כאן.


2. ללא קידוח

מוצרים ללא קידוח מהווים חלום עבור כל משפצי ומשדרגי חדר האמבט באשר הם, הרי מי לא מעוניין בשדרוג החלל תוך מזעור הפעולות האגרסיביות או הבלתי הפיכות שיש לעשות? קיים מגוון רחב של מוצרים משלימים בשוק, הניתנים לתלייה בקלות ללא קידוח, כגון מדפים, מתלים ועוד. מוצרים כאלה משדרים יוקרה ומקנים אווירה מרעננת וחדשה לחדרי האמבט בהם הם מותקנים.

 

מוצרים ללא קידוח


3. ראשי מקלחת מפנקים

במידה וחיפשתם דרך לשדרג את האמבט עצמו ללא השקעה רבה, החלפת ראש המקלחת לראש מקלחת רחב ומפנק שיבטיח זרם מים בדיוק כמו שאתם אוהבים, זה הפתרון האידיאלי. ראש מקלחת חדש יכול לשמר מראה קלאסי, ובו בזמן להכניס רעננות ונקיון עיצובי אל תוך חדר האמבט. נסו בעצמכם וגלו כיצד שיפור כזה קטן יוצר פלאים!

 

4. סבוניה אלקטרונית מעוצבת לנוחות מרבית

שימו סוף לנזילות הסבון המלכלכות את השיש או לנגיעות בלחצן הסבונייה בידיים מלוכלכות. ישנם פתרונות פשוטים ואפקטיביים, שיגרמו לכם להתחרט על שלא בחרתם בהם כבר לפני זמן רב. אחד מהפתרונות הללו הוא סבוניה אלקטרונית. הסבוניה מעוצבת בצורה קשתית, ארגונומית ואסתטית במיוחד שתהווה תוספת חדשנית במיוחד לכיור ואף תחסוך לכם מקום מיותר סביב הכיור. תוכלו להתרשם מן הסבוניה הקשתית או משאר הסבוניות האלקטרוניות כאן.

 

סבוניה אלקטרונית

5. מוט למקלחת

רבים מאתנו נוטים לזלזל בחשיבותו של המוט למקלחת שבמידה רבה אחראי לנוחות שלנו בזמן הרחצה, אך ללא הצדקה. מוט מקלחת כמו מוט PACIFIC בעל 5 המצבים, הוא מוט אשר מבטיח את יכולת ההתאמה האישית לכל אחד ואחד מדיירי הבית, לצד טוויסט חדשני לחלל כולו. בדומה לשאר המוצרים שהוזכרו, גם מוט זה ניתן להתקנה ביעילות ובקלות באמבט.

לסיכום, חשוב שתזכרו כי שדרוג חדר האמבט ממש לא חייב לכלול שיפוץ כולל ומאסיבי, אלא רק כמה מוצרים מעוצבים ונוחים שתוסיפו באזורים שונים בחלל. המוצרים הקיימים בשוק כיום מסוגלים לשלב בצורה מושלמת בין עיצוב, נוחות ויצירתיות ויהפכו כל חדר אמבט למזמין במיוחד!

דלג לתוכן העמוד