מלון 5 כוכבים אצלך באמבט

 

ישנם הרבה דברים מהנים בנסיעה לנופש במקום חדש; הנופים המרשימים, אתרי התיירות, התרבות, השופינג, ואם השקעתם והחלטתם להתפנק, אז גם בית המלון המפואר.

בתי מלון יוקרתיים מספקים שלל פינוקים לאורחים כמו מיטות רחבות ידיים, עם מצעים לבנים, צחורים ומזמינים, מוצרי אמבט מפנקים ונעלי בית באריזה חדשה לשימושכם החופשי, וכמובן – חדר הרחצה!

בבתי מלון מפוארים תוכלו ליהנות מראשי מקלחת רחבים ומפנקים, אסלות עם מיכל הדחה סמוי, פסי ניקוז שמשתלבים בצורה כל כך הרמונית עם אריחי החדר, שלעולם לא תרגישו שהם שם, ואם אתם בחו"ל, אז גם כמות מים ללא הגבלה ומקלחות שאורכות שעות.

תאמינו או לא, את כל חווית הרחצה החלומית הזו (חוץ מכמות המים הבלתי מוגבלת, כי אל תשכחו, ישראל מתייבשת!) תוכלו לייבא, כמו שהיא אל חדר הרחצה הפרטי שלכם, ואפילו תוכלו להתאים אותה באופן אישי לצרכים ולרצונות שלכם, ולא לגחמות מעצב המלון. אז איך עושים את זה בבית?

 

ראשי מקלחת מפנקים

בבתי מלון מפנקים, כמעט תמיד תגלו שחדר האמבט מציע לכם 3 אפשרויות רחצה שונות, לפי מה שמתחשק לכם באותו היום – אמבטיה רחבת ידיים, ראש מקלחת ענק המקובע בתקרה או בקיר חדר הרחצה, ועוד מזלף נוסף אותו אתם מחזיקים ביד.

את אותו פינוק תוכלו ליצור בקלות גם בחדר הרחצה שלכם. תוכלו לבחור ראש מקלחת רחב ומפנק, לפי בחירתכם, עגול, מרובע, שטוח, דק או עבה, ולצרף אליו מזלף נוח להחזקה, בשביל המקומות שלפעמים קשה להגיע אליהם עם ראש מקלחת קבוע.

גם במזלפים יש לכם אפשרויות בחירה נרחבות, ותוכלו לבחור במזלף המחובר ישירות אל הברז או במערכת תלייה נוחה המספקת בית למזלף בתום השימוש.

בנוסף לנוחות, רוב המזלפים מגיעים היום עם מספר מצבים שונים, כך שתוכלו לבחור את עוצמת הזרם הרצויה, אם אתם מקלחים ילדים קטנים, לדוגמה, וזקוקים לזרם עדין.

 

ראש מקלחת

 


פסי ניקוז מעוצבים

בבתי מלון מפוארים, תמיד תראו פסי ניקוז שכמעט ואינם נראים לעין משום שהם משתלבים אל תוך עיצוב חדר האמבט. גם בחדר האמבט הפרטי שלכם תוכלו לבחור בפסי ניקוז כאלה על מנת להשלים את המראה המרשים.

פסי הניקוז מגיעים במגוון רחב של עיצובים, וביניהם עיצוב זכוכית, אבן או נירוסטה, או בתעלות המאפשרות לכסות את הפסים עם אריחי האמבט שלכם, לבחירתכם, כך שהם יתמזגו באופן מושלם אל החלל והמים יזלגו דרך הרווחים באריחים.

בשימוש בפסי ניקוז כאלה אתם מקבלים סביבת רחצה נקייה ואסתטית מאד, ושמירה על ניקיון והיגיינה, כמו גם מראה מרשים במיוחד.

 

פסי ניקוז

 

כלים נוספים לחדר האמבט

אם כבר החלפתם את פסי הניקוז וראש המקלחת, אל תשכחו לסיים עם ברז מרשים וייחודי בתוך האמבט.

בחרו ברז לאמבטיה שיתאים לעיצוב של ראש המקלחת והמזלף שבחרתם, וכמובן מתאים לצרכים ולפרקטיות שלכם.

כמו כן, מלבד במקלחת עצמה, תוכלו להוסיף עוד אביזרי אמבט שידמו את חדר האמבט הפרטי שלכם לחדר אמבט בבית מלון מפנק, כשבראש ובראשונה עומד מיכל ההדחה הסמוי.

כמעט בכל בית מלון מפואר, לא תמצאו מיכל הדחה גלוי, אלא לוח עם שני כפתורים על הקיר שמאפשר לכם לבחור את ההדחה הרצויה. היום תוכלו להתקין גם בביתכם מיכל הדחה סמוי שישדרג את מראה חדר האמבט שלכם אלפי מונים.

דלג לתוכן העמוד